Filizfidanoğlu İnşaat

Üretici firmadan daire almanın avantajlarını yaşayın.

Merkez Ofis

Yalı, Doğu Karadeniz Cd. 98/A 54500 KARASU/SAKARYA

Park Ofis

Yalı, Doğu Karadeniz Cad.  4/A 54500 KARASU/SAKARYA

Filizfidanoğlu Şirketler Grubu

Hakkımızda

Filizfidanoğlu İnşaat;

“1990 yılnda Yapı Malzemeleri şirketi ile Sakarya’da faaliyetlerine başlayan Filizfidanoğlu, 2000 yılında Filizfidanoğlu İnşaat şirketi ile inşaat-gayrimenkul sektörlerini de faaliyet alanlarına dahil etmiştir. Filizfidanoğlu Şirketler Grubu; yapı-malzemeleri, İnşaat-gayrimenkul ve turizm sektörlerinde Marmara Bölgesine kurumsal hizmetler veren köklü bir gruptur. Özellikle Karasu’da emlak-konut-arsa denildiğinde akıllara ilk gelen firma olmanın getirdiği sorumluluğun verdiği titizlik ile üretmiş olduğu projeleri, Filizfidanoğlu İnşaat şirketi garantörlüğü ve aracılığı ile müşteri portföyüne sunmaktadır.”

Ayrıca

Daire, villa, yazlık, dükkan, ofis vb. seçenekleri ile kendi müşteri portföylerine tam hizmet verebilmek adına, satılık ya da kiralık olarak detaylı hizmet sunabilmek için , Bega Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı şirketi ile süreç boyunca ihtiyaç duyulan danışmanlık hizmetlerini uzman kadro eşliğiyle sağlamaktadır.

Filizfidanoğlu ailesi olarak;

22. yılımızı görkemle kutluyoruz!

2000’den bu yana Karasu’da toplam 700.000 metrekare, Marmara Bölgesi’nde ise yaklaşık 900.000 metrekareyi sizler için konforlu yaşam alanları, iş merkezleri ve oteller haline getirdik. Başladığımız tüm projelerde en büyük önceliğimiz bölgemize ve ülkemize marka değeri olan yapılar kazandırmak oldu. Bu vizyon sayesinde projelerimiz ile binlerce vatandaşımıza iş imkanı sağladık ve Türkiye’nin ekonomisine değer kattık. Çeşitli ve kolay ödeme seçenekleri oluşturarak on binlerce aileyi ev sahibi yaptık. 2022 yılında da en başından beri olduğu gibi sizlere hak ettiğiniz güveni ve hizmeti sağlamaya ve 22. yıla özel projelerimiz ilede ülkemize istihdam katarken ekonomimize destek olmaya çok büyük bir şevkle devam edeceğiz. Bizi tercih edip bu yolu bizimle yürümeye karar verdiğiniz için sizlere en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.

2000
YILI İTİBARİYLE
900000
73
PROJE
14600
MUTLU MÜŞTERİ
5487
İSTİHDAM
540000
m² YEŞİL ALAN
Videoyu oynat

Merkez Ofis

Videoyu oynat

Park Ofis

Start typing to see products you are looking for.