Başkanın Mesajı
Değerli İş Ortaklarımız ve Müşterilerimiz;
Yapı market sektörü ile iş dünyasına adım attığımız 1990 yılından bugüne; profesyonel yöneticilerimiz eşliğinde uzman kadromuzla özgün, dinamik ve yaratıcı projelerimiz ile siz değerli dostlarımızın hayatına dokunuyor, sizlere kusursuz hizmetler sunuyoruz.

Güzel bir geleceğe, iyiye ve başarıya olan inancımız bizleri ileriye taşıyan en önemli güç oldu ki; Filizfidanoglu Yapı Market şirketimizden gelen bilgi, tecrübe ve gücümüz ışığında, 2000 yılında Filizfidanoğlu inşaat şirketimizi kurduk ve bu adım Filizfidanoğlu Şirketler Grubu’nun lokomotif gücü oldu. Sakarya’nın Karasu’nun değişim-dönüşüm sürecindeki hizmetlerine katkı sağlama misyonumuzu üstlenerek katma değer yaratan yatırımlara odaklandık. Bu misyon doğrultusunda verdiğimiz sözlerin arkasında durarak sektörde fark yaratarak 8.000’ den fazla konut inşa ettik.

İstikrarlı yükselişimizle sektörde kalite ve uygun fiyat politikası ile itibar ve güvenilirlik konusunda örnek teşkil etmeye devam ederken; yüksek çalışma tempomuz ile stratejilerimizi uygulamaya, gerek ekonomide gerekse sektörel anlamda süregelen belirsizlik ve risklere rağmen, önümüzdeki yıllarda da sektöre ve ülke ekonomisine değer katmaya, vaatlerimizi yerine getirmeye, sektörde fark yaratmaya ve takip edilmeye devam edeceğiz.

Filizfidanoğlu Şirketler Grubu olarak; bilgi, birikim ve deneyimimizle; ortak bir güce sahip olup, siz değerli dostlarımız ile beraber zirveye çıkmayı hedefliyoruz…

SÜLEYMAN FİLİZFİDANOĞLU
Yönetim Kurulu Başkanı
tr Turkish
X