FİLİZFİDANOĞLU PLAZA
Karasu'nun şehir merkezinde inşa ettiğimiz İş Merkezi ile geçmişten günümüze müşterilerimizin istek, öneri, beklentilerini önemsedik ve önceliklerimizi bu misyon doğrultusunda belirledik. Filizfidanoğlu Şirketler Grubu olarak; 2021 yılında öncelikle bölgemize, iş ortaklarımız ve müşteri portföy ailemizin hizmetine Filizfidanoğlu İş Merkezini sunduk.

Filizfiadanoğlu İnşaattan 22. yıla özel konsept tasarım olan tamamlanmış

üç proje RIVER CITY PLUS, BLACK SEA PORT, İNCİ EVLER LADİN ve ardından planladığımız dört proje hedefimiz ile 22. yıl özel konsept serilerimizi tamamlamış olacağız. 

RIVER CITY PLUS; Sakarya Nehri ile Karadeniz’in birleştiği eşsiz bir doğa harikası konumu Yeni Mahalle’de bulunan RIVER CITY PLUS müstakil bahçeli, dubleks, yetişkin ve çocuk havuzu, çok amaçlı spor sahası, çocuk parkı, 24 saat güvenlik ayrıcalıklarıyla sizleri bekliyor.
BLACK SEA PORT; Karasu’nun ilk residence projesi olup Liman mevkiinde bulunan deniz ve havuz manzara seçenekleri ile dikkatleri çeken BLACK SEA PORT Projesi yetişkin ve çocuk havuzu, çocuk parkı ve ortak kullanım alanları, 24 saat güvenlik hizmeti alabileceğiniz modern ve doğal yaşam alanı sunuyor.
İNCİ EVLER LADİN; Modern yapısıyla her bütçeye uygun seçenekleri bulunan İNCİ EVLER LADİN, Yalı Mahhallesin’de bulunmaktadır. Doğal gaz (kombi) sistemi ile yaz kış kullanıma uygun inşaa edilmiştir. Güvenlik sistemi, ortak alan kullanımı ve yetişkin, çocuk havuzu ile siz ve sevdiklerinize konforlu bir hayat vadediyor.

Sakarya Nehri ile Karadeniz’in birleştiği eşsiz bir doğa harikası konumu 

olan Yeni Mahalle’de ki  RIVERCITY serilerimiz; 

RIVERCITY’1, RIVERCITY’2, RIVERCITY’3 ve RIVERCITY PLUS’ın ardından, RIVERCITY’4” ü sizlerle buluşturuyoruz.

İlk olarak İNCİEVLER Tatil Sitesi ile başladığımız serüvende sizlerden gelen yoğun talep üzerine, İNCİEVLER Leylak, İNCİEVLER Suit, İNCİEVLER Ladin ve şimdilik son olarak, İNCİEVLER serimiz; AKASYA ile devam ediyoruz.

İnci Evler Suit (Delux)

İnci Evler Butik

”ELITLIFE” isminden yola çıkarak projelendirdiğimiz özel tasarım olan, 

her detayı ayrı ayrı aynı incelikte düşünülmüş, modern mimari ölçü kuralları

ve standartları ile geliştirilmiş bir arge ürünü olan ELITLIFES serilerimiz sizlerden gelen yoğun talepler nedeni ile devam edecektir.


ELITLIFE Platinum
ELITLIFE Modern
ELITLIFE Gold

FİLİZFİDANOĞLU KONAKLARI

FİLİZFİDANOĞLU KONAKLARI Karasu'da sizlere güvenli ve konforlu yaşam imkanı sunuyor. 7/24 Güvenlik kameraları ve özel güvenlik görevlisi, parmak izi duyarlı çelik kapı, şifreli bina giriş kapısı, bina ve site girişini gösteren görüntülü diafon sistemi, asansör, daireye özel kapalı garaj ve depo, toplantı salonu, merkezi sistem ısıtma, hidrafor, kapalı çocuk oyun alanı, oturma alanları ve spor solanu ile KONAKLAR; 

konfor alanınızı tam anlamıyla karşılamak amaçlı 

görevini başarıyla sürdürüyor.

NEHİR KENT Klas

NEHİR KENT Yaşam 2

NEHİR KENT Aura

2010 yılında yapılan Carpediem Diamond Sakarya, Adapazarı bölgesinde, Avrupa’nın en uzun ikinci kumsalında, Orman ve denizin birleştiği eşsiz doğal güzellik içerisinde, dünyanın en büyük ikinci longoz ormanı OLAN ACARLAR LONGOZUNUN kenarında yer almaktadır.

DIAMOND PARK
tr Turkish
X