Modern, Sade, Şık ve Özgün Mimari tasarım Birinci sınıf malzeme kalitesi İç-dış aksamlar 2 yıl garantili Üretmekte olduğumuz projeler için tek yetkili ’’Filizfidanoğlu İnşaat’’ kurumsal ofislerimizdir.

Üretmekte olduğumuz ve inşaası devam eden projeler; Yalı Evleri, River City'5 ve Koru Evleri'2 üretici firma avantajları ve ödeme kolaylıkları ile şimdi sizlerle. %10 peşinat ile kolaylıkla ev sahibi olabilirsiniz. Öyleyse şimdi randevunuzu oluşturmak ister misiniz? Ayrıca iç ve dış mekanlar 2 yıl garanti kapsamındadır.  

Portföyümüzden gelen öneri, istek ve talepleri karşılamak adına geliştirilmiş bir projedir.


''YALI EVLERİ''

Karasu'da denize kısa bir yürüyüş mesafesinde ve İstanbul'a 1 saat 30 dk kadar yakındır. 7/24 güvenlikli, yetişkin ve çocuk havuzu olan, mimarlarımızın titizlikle tasarımladığı sosyal kullanım alanlarının yanı sıra, bireysel, müstakil bahçe konsepti gibi ayrıcalıklı seçenekler de sunmaktadır.


''RIVER CITY'5''

Yeni Mahalle'de bulunan River City seri projelerimiz eşsiz bir doğa harikası olan; 1. derece Doğal Sit Alanı olarak koruma altına alınmış Türkiye'nin tek parça halindeki en büyük longoz (subasar) ormanı, Acarlar Longozu’na 6 km, Küçük Boğaz Gölü’ne 8 km, Akgöl'e 10 km, Maden Deresi’ne 15 km yakınlıkta ve Çam Dağı'na 25 km yakındır. Denize kısa bir yürüyüş mesafesinde ve ayrıca İstanbul'a 1 saat 30 dk kadar yakındır.


''KORU EVLERİ'2''

"Tabiatla Bütünleş, Huzuru Koru" 2023 yılı projelerimiz arasına bir yenisini ekliyor, üretici firma farkı ile avantajlı fırsatları ve ödeme kolaylıkları sağlamaya devam ediyoruz.
İstanbul'a 1 saat 30 dk KARASU, Sakarya 0(264)718 35 15
Üretici firma güvencesiyle iki yıl iç-dış aksamlar garanti kapsamındadır.

YALI EVLERİ

DEVAM EDİYOR

RIVER CITY'5

DEVAM EDİYOR

KORU EVLERİ'2

DEVAM EDİYOR