Filizfidanoğlu İnşaat

Hakkımızda

Filizfidanoğlu İnşaat 20 yılı aşkın bir süredir inşaat sektöründe faaliyet gösteren, ağırlıklı olarak Sakarya Karasu’da yatırımlar gerçekleştiren kurumsal bir şirkettir. Karasu’da satılık, daire, satılık site ve villa denildiğinde akla gelen öncü firmalardan biri olan Filizfidanoğlu İnşaat kaliteli lüks konut anlayışı ile özellikle tatil bölgelerinde nitelikli inşaat projeleri üretmektedir Ve devam edeceğiz bundan birkaç yıl önce Karasu’ya yaptığımız yatırımlar şu anda ne kadar doğru bir iş yaptığımızı zaten göstermekte site içi havuzlu güvenlikli denize yürüme mesafesinde ve denize sıfır olan birçok projeye imza atmış bulunuyoruz.

Projelerimizde geniş metrekare ve aranan kritere göre daireler yapıyoruz, Karasu bundan bir süre önce sadece yaz aylarında yaşanabilecek bir yer olurken şu anda ısıtma olarak doğalgaz geldiği için kış aylarında da Karasu’da Yaşam devam ediyor.

Bölgede yapılan yatırımlar kış aylarında yaşama için sebepleri artırıyor bizde yeni projelerimizin hepsinde ısıtma olarak doğalgaz kullanıyoruz. yani inşa ettiğimiz sitelerde evlerde hem yaz Hem de kış aylarında kalabileceğiniz evler üretiyoruz, bizim için önemli olan ilk şey güvenlik yaptığımız projelerde inşaat kalitesi bizim için listemizin 1. Sırasında yer alır.