Filizfidanoğlu İnşaat

Üretici firmadan
daire almanın avantajlarını yaşayın.

Filizfidanoğlu İnşaat

Merkez Ofis

Yalı, Doğu Karadeniz Cd. 98/A KARASU/SAKARYA

Filizfidanoğlu İnşaat

Park Ofis

Yalı, Doğu Karadeniz Cd.4/A KARASU/SAKARYA

Filizfidanoğlu İnşaat

Akkum Ofis

Aziziye, Huzur Caddesi No: 4 KARASU/SAKARYA

Filizfidanoğlu İnşaat

Yeni Ofis

Yeni Mahalle 35 Sokak No: 11 KARASU/SAKARYA

Filizfidanoğlu Şirketler Grubu

Hakkımızda

''1990 yılında Yapı Malzemeleri şirketi ile Sakarya’da faaliyetlerine başladığımız Filizfidanoğlu, 2000 yılında  Filizfidanoğlu İnşaat şirketi ile inşaatgayrimenkul sektörlerini de faaliyet alanlarına dahil etmiştir.''
Filizfidanoğlu Şirketler Grubu; yapı-malzemeleri, İnşaat-gayrimenkul, turizm ve depoculuk sektörlerinde Marmara  Bölgesine kurumsal hizmetler veren köklü bir gruptur.
Özellikle Karasu’da emlak-konut-arsa denildiğinde akıllara ilk gelen firma olmanın getirdiği sorumluluğun verdiği titizlik ile üretmekte olduğumuz projeleri, Filizfidanoğlu İnşaat garantörlüğü ve aracılığı ile portföyümüze sunmaktayız.
Üretmekte olduğumuz projelerin (konut, tatil sitesi, daire, villa) proje üretimi, inşaası, satış-pazarlaması dahil olmak üzere A'dan-Z'ye tek yetkili  ''Filizfidanoğlu İnşaat'' kurumsal ofislerimizdir ve başka hiç bir kuruluş ile her hangi bir bağımız, ortaklığımız yoktur. 

Ayrıca

Daire, villa, yazlık, dükkan, ofis vb. seçenekler ile kendi müşteri portföyümüze tam hizmet verebilmek adına, satılık ya da kiralık olarak detaylı hizmet sunabilmek için , Bega Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı şirketi ile süreç boyunca ihtiyaç duyulan danışmanlık hizmetlerini uzman kadro eşliğiyle sağlamaktadır.

Güvenli

Sevdiklerinizle hayallerinizi, güvenle anılarınıza dönüştürmeniz dileği ile.

Mutlu

Tıpkı gülmek gibi mutlulukta bulaşıcıdır ve aktarabilmenin en iyi yolu; mutlu olmanız, dilekleri ile.

Huzurlu

Huzur için sağlık, sağlığınız için doğa ile daha iç içe bir yaşam sürmeniz dileği ile

22. Yılımızı geride bırakırken;

2022 yılında altı lüks, yüzme havuzu, sosyal alan ve çocuk parkı ile yaşam alanlarınızı genişletecek yaz ve kış kullanıma uygun tatil siteleri inşa ettik. Geçtiğimiz yıllarda yaşadığımız pandemi süreci bizlere yaşam alanlarımızın ne kadar dar ve kısıtlı olduğunu gösterdi. Sosyal bir canlı olmanın gerekliliklerini de bir kez daha hatırlattı ve bu sayede minimal ölçüde maksimum kullanış konforu sağlayabilecek tasarımlar geliştirme fırsatını bulduk. Tüm projelerimize başlarken ilk olarak doğanın ayrılmaz bir parçası olduğumuzu ve yapılarımızın doğa ile bir bütün olmasını hedefledik, projelerimiz Batı Karadeniz'in tertemiz ormanları, çam dağları, havası ve denizi, mineral zenginliği ile dünyaca bilinen mavi bayraklı kumsallarına, dünyanın en büyükleri arasına giren Longoz ormanlarına ev sahipliği yapan Karasu ilçesinde bulunmaktadır. Sakarya iline bağlı olan Karasu, Batı Karadeniz bölgesinde yer almaktadır ve 2. derece deprem bölgesinde bulunmaktadır. 2000 yılında başladığımız bu serüvene yapılarımızı yatay mimari konsepti ile inşa etmeye önem verdik ve 22. yılımızı geride bırakırken ülkece yaşadığımız bu hüzünlü süreç bizi hedeflerimize perçinleyerek daha da sağlıklı ve daha sağlam olması adına ekstra bir motivasyon misyonu yüklenerek yolumuza sağlam adımlarla, yeni fikirlerle, orijinal ve ilk olmanın vermiş olduğu farkındalıkla devam etmekteyiz. Bizlere güvenip bu yolu bizlerle paylaştığınız için en içten teşekkürlerimizi bu vesile ile bir kez daha sunmaktan şeref duyarız.

Filizfidanoğlu ailesi olarak;

22. yılımızı görkemle kutluyoruz!

2000’den bu yana Karasu’da toplam 700.000 metrekare, Marmara Bölgesi’nde ise yaklaşık 900.000 metrekareyi sizler için konforlu yaşam alanları, iş merkezleri ve oteller haline getirdik. Başladığımız tüm projelerde en büyük önceliğimiz bölgemize ve ülkemize marka değeri olan yapılar kazandırmak oldu. Bu vizyon sayesinde projelerimiz ile binlerce vatandaşımıza iş imkanı sağladık ve Türkiye’nin ekonomisine değer kattık. Çeşitli ve kolay ödeme seçenekleri oluşturarak on binlerce aileyi ev sahibi yaptık. 2022 yılında da en başından beri olduğu gibi sizlere hak ettiğiniz güveni ve hizmeti sağlamaya ve 22. yıla özel projelerimiz ilede ülkemize istihdam katarken ekonomimize destek olmaya çok büyük bir şevkle devam edeceğiz. Bizi tercih edip bu yolu bizimle yürümeye karar verdiğiniz için sizlere en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.

2000
YILI İTİBARİYLE
900000
73
PROJE
4600
MUTLU MÜŞTERİ
5487
İSTİHDAM
540000
m² YEŞİL ALAN